Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční závod 2012

16. 12. 2012

Letos v předvánočním čase proběhl už třetí Vánoční závod pořádaný CHS Seahawk. S Áňou jsme se přihlásily do kategorie ZVV1 poslušnost. Trochu jsem doufala, že bude Áňa po válení se doma se štěňaty nadšená a opráší, co už dávno umí. Po dlouhém čekání v kotci, byla ale naprosto otrávená a její výkon byl doposud její nejhorší, nepředvedla jediný cvik s ochotou a často jsem ji musela přemlouvat, aby si alespoň sedla nebo se rozešla. Odnesly jsme si krásnou cenu útěchy :-). S páníčkem měla ještě možnost si napravit reputaci v kategorii Sranda závod, ale ani tady se nezadařilo. Při první disciplíně, kdy měla na povel doběhnout za psovodem v co nejkratším čase, se rozeběhla za hozenou sněhovou koulí zcela jiným směrem. No, není každý den posvícení...

Zklamání z výsledků závodu ale vylepšily naše děti. Sešla se nám tu všechna štěňátka, která jsou v Praze. Daryn a Dasty přijely se mnou a dorazili za námi i Diego (Dean) a Denny. Daryn se zúčastnila s paničkou sranda závodu, panička byla ale příliš pomalá. Dasty se ujal náš junior Tobík, který si ze sranda závodu odnesl cenu za nejmladšího účastníka a také cenu útěchy za poslední místo.

Na konci dne, kdy už jsme byli všichni vyčerpaní a promrzlí, jsme se odebrali do klubovny, kde se rozkrajoval nádherný dort  ve tvaru psa a vyhlašovala se tombola. Daryn a Dasty už tou dobou tvrdě spaly schované pod stolem.

Tady alespoň pár fotek, za které děkuji majitelům Diega a Dennynky.

10346_4356465584759_1038079368_n.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční závod 2012