Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciální výstava hovawartů Knížecí Rybník 2013

19. 5. 2013

V sobotu se náš nejmladší člen smečky poprvé zúčastnil výstavy. Darynka zabodovala ve třídě dorostu, kde si ze tří dorostenek vyběhala 1. místo se známkou velmi nadějná. Pani rozhodčí na ní nejvíc ocenila kompaktnost, rovné nohy, rovná záda, pohyb a povahu. Darynka se na uvítanou nechala podrbat na bříšku a ani si nevšimla, že jí u toho pani rozhodčí skoukla zuby :-).

dscn8152.jpg

dscn8150.jpg

dscn8138.jpg

Po delší době se zase předvedla Canetka ve třídě vítězů, kdese mezi osmi nádhernými konkurentkami umístila na 3. místě. První místo a dále vítěze speciální výstavy a BOB získala poloviční ségra Extra Fain Sideric Miks.

dscn8218.jpg

dscn8222.jpg

Ve třídě vítězů u psů se vůbec neztratil Brutus Seahawk, který ve svých dvou letech svou krásou vynikal mezi ostatními "výstavními mazáky", získal výbornou známku a 4. místo. Nepochybuji, že by se umístil ještě lépe. Jak to ale mezi "chlapy" bývá, chtěl si to se svým konkurentem vyříkat. To ale pani rozhodčí nehodlá tolerovat a okamžite ho zařadila na 4. místo.

dscn8205.jpg

dscn8210.jpg

Ze Seahawků se ve třídě mladých ještě předvedl Corado, krásný plavý roční pes. Tady byla konkurence opravdu veliká a Corado se ve ve vítězné čtyřce neumístil.

dscn8157.jpg

dscn8192.jpg

Více fotek zde:

http://anitun.rajce.idnes.cz/Specialka_Knizeci_Rybnik_2013