Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Praha Letňany

2. 5. 2010

Na Mezinárodní výstavu psů v Letňanech jsme tentokrát přihlásili obě naše hovawartí holky. Posuzoval pan rozhodčí Krämer Jürgen z Německa. Po dlouhém čekání dostala Cany ve třídě otevřené v konkurenci šesti fen VD 3 a Áňa ve třídě šampionů V1 CAC.

Posudky:

Cany - Větší středně velká fena s typickou hlavou, správně nasazené uši, kompletní nůžkový skus, tmavě hnědé oči, dobrý pigment, záda a ocas v pořádku, tmavě zlatá srst, mírně zvlněná, dobré délky, těsná prosvětlení, rovné přední i zadní končetiny, správně postavené, v pohybu pěkný plynulý krok, v kruhu je fena poněkud nesvá ale přátelská.

Áňa - Středně velká silná plavá fena, velmi hezká hlava, správně nasazené uši, úplný nůžkový skus, tmavě hnědé oči, dobrý pigment, záda a ocas jsou v pořádku, tmavé plavá srst s málo vyjádřenými  světlejšími místy, mírně zvlněná velmi dobrá délka, rovné přední a zadní končetiny, správně postavené i úhlené, v pohybu velmi pěkný plynulý krok, s poněkud přetočeným ocasem přez záď, v kruhu se fena pěkně předvádí, je vyrovnaná a přátelská.